Bezpłatna wysyłka paczek od 500 zł oraz palet od 1500zł

Konsole


Dlaczego warto zdecydować się na konsole glamour?


Konsole glamour zdecydowanie są jednym z najmodniejszych dodatków, jakie można dobrać do swojego pomieszczenia. Doskonale odnajdą się we wnętrzach nowoczesnych, glamour, jak i tych minimalistycznych, klasycznych. Ich dużym atutem jest również to, że nie zajmują one wiele miejsca i z powodzeniem można postawić je nawet bezpośrednio przy ścianie. W każdych warunkach będą prezentować się wyjątkowo, co na pewno jest główną zaletą, która ostatecznie pomaga podjąć decyzję o zakupie takiej konsoli.

Stoliki konsole glamour - srebrne czy złote?


W naszej ofercie można znaleźć najmodniejsze stoliki konsole glamour w dwóch najpopularniejszych wariantach. Jednym z nich jest wersja srebrna, drugim natomiast wersja złota. Przyznać trzeba, że obie prezentują się wyjątkowo i na pewno zwrócą na siebie uwagę niejednej osoby. Srebrny na pewno bardziej spodoba się minimalistkom, które cenią sobie elegancję i prostotę. Złoto natomiast sprawdzi się we wnętrzach z przepychem, w których każdy dodatek i szczegół jest odpowiednio dobrany.

Nowoczesne konsole glamour


Na pewno, wybierając nowoczesne konsole glamour, warto zwrócić uwagę na te prostokątne. Prezentują się one naprawdę świetnie, niezależnie od danego pomieszczenia. Najbardziej wyróżniającym się elementem, zdecydowanie są narożniki, które swoim wyglądem, jak najbardziej przypominają rury z organów. Do tego dochodzą dwie szyby, które umieszczone są, zarówno na blacie, jak i na spodzie konsoli. Oczywiście szyby wykonane są ze szkła hartowanego, co zapewnia bezpieczeństwo i pewność, że będą one w pełni wytrzymałe. Taka konsola dostępna jest oczywiście w dwóch wariantach, a mianowicie w srebrnej, jak i złotej kolorystyce. Z łatwością będzie można dopasować ją do każdego pomieszczenia.

Stoliki konsole glamour z geometrycznymi nóżkami


A może warto zdecydować się na coś w geometrycznym stylu? W takim przypadku stoliki konsole glamour będą zdecydowanym strzałem w dziesiątkę. Geometryczne, skrzyżowane nóżki sprawiają, że całość wygląda fenomenalnie. Takie rozwiązanie na pewno polecane będzie w nowoczesnych, otwartych pomieszczeniach. Także w tym przypadku zostało zastosowane szkło hartowane, które jest wytrzymałe i bardzo estetyczne wizualnie. Idealnie sprawdzi się, zarówno w salonie, jak i jadalni, sypialni, czy w garderobie. Jest niewielkich wymiarów, a więc nie zajmie zbyt wiele przestrzeni, ale na pewno zwróci na siebie uwagę, zwłaszcza jeśli ustawi się na nim przyciągające wzrok dodatki.