Bezpłatna wysyłka paczek od 500 zł oraz palet od 1500zł

Białe latarnie drewniane


Białe latarnie drewniane - stylowy dodatek


Białe latarnie drewniane są bardzo modnym i stylowym dodatkiem, który z powodzeniem sprawdzi się w każdym dowolnym pomieszczeniu. To dlatego w ostatnim czasie stały się one aż tak popularne i decydują się na nie, zarówno mieszkańcy mieszkań, jak i domków jednorodzinnych. Przyznać bowiem trzeba, że te latarnie jak nic innego potrafią dodać wnętrzu romantycznego charakteru. Nie tylko, wtedy gdy są zapalone. Dodatkowo te latarnie umiejscowić można również w ogródku. Zwłaszcza latem prezentować się będą doskonale!

Latarnie białe z drewna


Te stylowe latarnie białe z drewna świetnie sprawdzą się jako ponadczasowy dodatek do ogródka, na patio, czy też na taras. Oczywiście w taki sposób można udekorować również wnętrze domu. Dzięki temu zyska ono romantycznego, delikatnego nastroju, co tak bardzo podoba się niektórym osobom. Ze względu na swoją prostotę i nie wymuszony styl, te latarenki polecane są również do restauracji i hoteli. Na pewno zrobią wrażenie na wszystkich gościach. Zwłaszcza że wykonane są one z materiałów najwyższej jakości i są bardzo wytrzymałe.

Jak wykonane są białe latarnie drewniane?


Warto zwrócić przez moment uwagę na wykonanie, jakie charakteryzuje białe latarnie drewniane. Przede wszystkim do wyboru jest kilka wariantów, aby każdy miał szansę dobrać coś konkretnie pod swój gust. Niektóre z prezentowanych latarni zachowane są w stylistyce morskiej, inne natomiast w prostej stylistyce w sam raz do ogródka. Niektóre mają proste drzwiczki bez dodatkowych ozdób, inne natomiast są zdobione, niemalże ażurowe. Wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć coś w sam raz do swojego pomieszczenia. Niemniej jednak wszystkie latarnie wykonane są na tej samej zasadzie, czyli z solidnego drewna pomalowanego na biało. W górnej części latarni zainstalowany został jedynie metalowy uchwyt, który ma za zadanie ułatwić jej przenoszenie, a na spodzie metalowa blaszka, która pozwala zachować czystość podczas palenia świecy.

Latarnie białe z drewna - ciekawy pomysł na upominek


Przyznać trzeba również, że takie latarnie białe z drewna to bardzo ciekawy i uniwersalny pomysł na prezent dla każdej osoby, która ceni sobie takie stylowe dodatki. Na pewno będą one świetnym dopełnieniem każdego wnętrza. Latarnie sprzedawane są w zestawie po dwie sztuki. Jedna mniejsza i jedna większa, co sprawia, że są one zachowane w jednakowym stylu. Jest to idealny pomysł na prezent, który jednocześnie będzie piękny i stylowy, a również funkcjonalny. Po zapaleniu świec, całość prezentuje się jeszcze lepiej!